fbpx Opiekunowie roku - dane kontaktowe | Wydział Filologiczny

Opiekunowie roku - dane kontaktowe | Wydział Filologiczny

Opiekunowie roku - dane kontaktowe

Opiekunowie roku - dane kontaktowe

Opiekun Studentów Niepełnosprawnych
mgr Małgorzata Marciszewska
pok. 233
 

 

STUDIA STACJONARNE 2019/2020
FILOLOGIA ROSYJSKA  I STOPNIA

OPIEKUNOWIE :

I ROK

dr Joanna Mampe

pok 233

joanna.mampe@ug.edu.pl

II ROK

mgr Karolina Wielądek

pok 295

karolina.wieladek@ug.edu.pl

III ROK

dr Anna Hau

pok 236

anna.hau@ug.edu.pl

DZIEKANAT

Pani Dorota Jach

pok.0.31

dorota.jach@ug.edu.pl

tel.: 58 523 30 22

STUDIA STACJONARNE 2019/2020

FILOLOGIA ROSYJSKA II STOPNIA

OPIEKUNOWIE:

I ROK

dr Tatiana Kananowicz

pok 237

tatiana.kananowicz@ug.edu.pl

II ROK

dr Wanda Stec

pok 241

wanda.stec@ug.edu.pl

dr Liliana Kalita zastępstwo w pierwszym semestrze   

pok 250

liliana.kalita@ug.edu.pl

DZIEKANAT

Pani Dorota Jach

pok.0.31

dorota.jach@ug.edu.pl

tel.: 58 523 30 22

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA
ROSJOZNAWSTWO 2019/2020

OPIEKUNOWIE:

I ROK

dr Swietłana Pavlenko

pok 240

svetlana.pavlenko@ug.edu.pl

II ROK

dr Irena Hubicka

pok 240

irena.hubicka@ug.edu.pl

III ROK

mgr Olena Yegorova

pok 232

olena.yegorova@ug.edu.pl

DZIEKANAT

Pani Wioletta Potakowska

pok.0.32

wioletta.potakowska@ug.edu.pl

tel.: 58 523 30 18

 

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA
STUDIA WSCHODNIE  2019/2020
OPIEKUNOWIE:

I ROK

dr Elżbieta Pietraś

pok 232

elzbieta.petras@ug.edu.pl

II ROK

dr Marcin Trednowicz

pok 234

marcin.trendowicz@ug.edu.pl

III ROK

mgr Iryna Antonenko

pok 232

iryna.antonenko@ug.edu.pl

DZIEKANAT

Pani Ewelina Drzazga

pok.0.31

ewelina.drzazga@ug.edu.pl

tel.: 58 523 30 23

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA
SINOLOGIA  2019/2020

OPIEKUNOWIE:

I ROK

dr Jacek Splisgart

pok 280

jacek.splisgart@ug.edu.pl

dr Urszula Patocka-Sigłowy zastępstwo do grudnia

pok 250

urszula.patocka@ug.edu.pl

II ROK

dr Przemysław Sieradzan

pok 234

przemyslaw.sieradzan@ug.edu.pl

III ROK

mgr Anna Gryszkiewicz

pok 280

anna.gryszkiewicz@ug.edu.pl

DZIEKANAT

Pani Maria Mindak

stary wydział

pok.3.18

maria.mindak@ug.edu.pl

tel.: 58 523 21 39


 

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Noińska
Treść wprowadzona przez: Marta Noińska
Ostatnia modyfikacja: sob., 05.10.2019 r., 15:21
Data publikacji: pt., 29.09.2017 r., 18:12