Plany zajęć Instytutu Rusycystyki i Studiów Wschodnich | Wydział Filologiczny

Plan zajęć na semestr zimowy 2019/20

Uwaga! Plan może ulec zmianie. Wszelkie modyfikacje będą udostępniane na stronie.

Wybór seminarium magisterskiego 2019/2020

!!!Uwaga!!! Studenci pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku filologia rosyjska

Prosimy o zapoznanie się z zakresem seminariów magisterskich i dokonanie wyboru. Wszystkie seminaria są wolne i zapisują się Państwo na nie samodzielnie, udając się w czasie seminarium do prowadzących profesorów i bezpośrednio u nich deklarując chęć udziału.

Aktualizacja planu zajęć z dn. 13.10.2019 r. dla następujących roczników:

- filologia rosyjska I st. II rok

- filologia rosyjska II st. II rok

Pozostałe plany bez zmian.

Plan zajęć, wersja 13.10.2019

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Noińska
Treść wprowadzona przez: Marta Noińska
Ostatnia modyfikacja: ndz., 13.10.2019 r., 20:22
Data publikacji: pon., 23.09.2019 r., 23:14

Wybór specjalności filologia rosyjska studia II stopnia

Zapisy na specjalności są już uruchomione i trwają do 3.10 do godz. 18:00.

Proponujemy Państwo udział w dwóch specjalnościach prowadzonych w tym roku akademickim w IRSW: JĘZYK – KULTURA – MEDIA i  PRZEKŁAD – KOMUNIKACJA – KULTURA.

Wyboru specjalności należy dokonać w zapisach elektronicznych. Każdy zapisuje się tylko na jedną specjalność, podając w formularzu swoje imię i nazwisko. Proszę pamiętać o wciśnięciu przycisku „wyślij”.

Jeżeli uda się Państwu podzielić w swych zapisach po równo, to zostaną otwarte dwie specjalności. Aby otworzyć specjalność należy spełnić warunek 15 uczestników. W przeciwnym przypadku zostanie uruchomiona specjalność, na którą zapisze się więcej chętnych.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Noińska
Treść wprowadzona przez: Marta Noińska