Opiekunowie roku - dane kontaktowe | Wydział Filologiczny

Opiekunowie roku - dane kontaktowe

Opiekunowie roku - dane kontaktowe

 

STUDIA STACJONARNE 2018/2019


FILOLOGIA ROSYJSKA  I STOPNIA

OPIEKUNOWIE :

 I rok  mgr Karolina Wielądek                                                           pok. 295

karolina.wieladek@ug.edu.pl

 II rok  dr Anna Hau                                                                           pok. 236

anna.hau@ug.edu.pl

III rok  dr Tatiana Kananowicz                                                          pok. 237

tatiana.kananowicz@ug.edu.pl

 

STUDIA STACJONARNE 2018/2019

 II STOPNIA

FILOLOGIA ROSYJSKA 

 

OPIEKUNOWIE:

 I rok  dr Wanda Stec                                                                          pok. 241

wanda.stec@ug.edu.pl

 II rok  mgr Małgorzata Marciszewska                                               pok. 233

filmm@ug.edu.pl                              

 

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA
 ROSJOZNAWSTWO 2018/2019

OPIEKUNOWIE:

I rok dr Irena Hubicka                                                                       pok. 240

irena.hubicka@ug.edu.pl

II rok  mgr Olena Yegorova                                                               pok. 232

olena.yegorova@ug.edu.pl

III rok  dr Katarzyna Arciszewska                                                     pok. 250

filka@ug.edu.pl

 

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA
STUDIA WSCHODNIE  2018/2019


OPIEKUNOWIE:

 I rok  dr Marcin Trendowicz                                                            pok. 234

marcin.trendowicz@ug.edu.pl

II rok  mgr Iryna Antonenko                                                             pok. 232

iryna.antonenko@ug.edu.pl

III rok  mgr Marta Noińska                                                              pok. 295

marta.noinska@ug.edu.pl

 

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA
SINOLOGIA  2018/2019

OPIEKUNOWIE:

I rok  dr Przemysław Sieradzan                                                        pok. 234

przemyslaw.sieradzan@ug.edu.pl

II rok  mgr Anna Gryszkiewicz                                                         pok. 280

anna.gryszkiewicz@ug.edu.pl

III rok  dr Urszula Patocka – Sigłowy                                             pok. 250

upatocka@ug.edu.pl    

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Noińska
Treść wprowadzona przez: Marta Noińska
Ostatnia modyfikacja: sob., 06.10.2018 r., 10:46
Data publikacji: pt., 29.09.2017 r., 18:12