Erasmus+ 2019/2020

W roku 2018 Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich otrzymał dofinansowanie od Narodowej Agencji Erasmus+ na realizację mobilności kadry akademickiej i studentów w latach 2019-2020 w ramach programu KA 107 (Mobilność z krajami partnerskimi) na uczelniach Rosji i Białorusi. Nasi wykładowcy i studenci będą mogli zrealizować mobilności w Rosyjskim Uniwersytecie Drużby Narodów w Moskwie (RUDN), Bałtyckim Federalnym Uniwersytecie im. I.Kanta (BFU), Saratowskim Uniwersytecie Państwowym (SGU), Biełgorodzkim Uniwersytecie Państwowym (BiełGU), Grodzieńskim Uniwersytecie Państwowym im. J. Kupały (GroGU), będziemy również gościć wykładowców stamtąd.

Data publikacji: poniedziałek, 14. Styczeń 2019 - 10:53; osoba wprowadzająca: Marta Noińska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. Wrzesień 2023 - 15:15; osoba wprowadzająca: Aleksandra Klimkiewicz