fbpx Pracownicy | Wydział Filologiczny

Pracownicy | Wydział Filologiczny

Lista pracowników Katedry Filologii Klasycznej

Katedra Filologii Klasycznej

dr Bogumił Izabela, adiunkt

izabela.bogumil@ug.edu.pl

dr hab. Burliga Bogdan, prof. UG

filbb@ug.edu.pl

dr Grzegorz Kotłowski, adiunkt

grzegorz.kotlowski@ug.edu.pl

dr hab. Tatiana Krynicka, prof. UG

tatiana.krynicka@ug.edu.pl

dr hab. Marchewka Anna, prof. UG

anna.marchewka@ug.edu.pl

mgr Opolski Jan, st. wykład.

jan.opolski@ug.edu.pl

dr Pająkowska-Bouallegui Anna, st. wykład.

a.pajakowska-bouallegui@ug.edu.pl

dr Pokrzywnicki Jacek, adiunkt

j.pokrzywnicki@ug.edu.pl

dr hab. Ryś Anna, prof. UG

filrs@ug.edu.pl

mgr Skiba Renata, st. wykładowca (CJE Sopot)

mgr Starek Elżbieta, wykładowca

files@ug.edu.pl

dr Witczak Agnieszka, adiunkt

agnieszka.witczak@ug.edu.pl

 pracownicy emerytowani 

mgr Czyżma Jolanta, st. wykład. (emer.)
prof. dr hab. Głombiowska Zofia (emer.)
prof. dr hab. Głombiowski Krzysztof (emer.)
dr Marciniak Ewelina, st. wykład. (emer.)
mgr Meyer Horbowy Róża, st. wykład. (emer.)
mgr Elżbieta Roguszczak, st. wykład. (emer.)
dr hab. Stankiewicz Lucyna, prof. UWr (emer.)
mgr Ter Grigorjan Norajr, st. wykład. (emer.)

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Izabela Sułecka
Treść wprowadzona przez: Importer Importowicz
Ostatnia modyfikacja: pon., 18.11.2019 r., 11:30
Data publikacji: wt., 09.09.2008 r., 0:00