Dane kontaktowe

Instytut Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego

80-308 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 58
sekretariat pokój nr 126
tel. 58 523 23 63
fax 58 523 23 64

e-mail: seklog@ug.edu.pl

Pracownicy Instytutu Logopedii

Imię i nazwisko Telefon E-mail
dr hab. Katarzyna Kaczorowska-Bray, prof. UG (dyrektor Instytutu Logopedii) 58 523 23 62 katarzyna.bray@ug.edu.pl
dr hab. Ewa Czaplewska, prof. UG 58 523 23 71 ewa.czaplewska@ug.edu.pl
dr hab. Zenon Lica, prof. UG 58 523 23 76 zenon.lica@ug.edu.pl
dr hab. Stanisław Milewski, prof. UG 58 523 23 62 stanislaw.milewski@ug.edu.pl
dr hab. Małgorzata Rocławska-Daniluk, prof. UG 58 523 23 72 malgorzata.roclawska-daniluk@ug.edu.pl
dr hab. Grzegorz Kołodziej 58 523 23 72 grzegorz.kolodziej@ug.edu.pl
dr Ewa Binkuńska 58 523 23 70 ewa.binkunska@ug.edu.pl
dr Maria Faściszewska 58 523 23 71 maria.fasciszewska@ug.edu.pl
dr Barbara Kamińska (zastępca dyrektora ds. dydaktycznych) 58 523 23 70
dr Klaudia Kluj-Kozłowska 58 523 23 70
dr Aneta Lica 58 523 23 73 aneta.lica@ug.edu.pl
dr Jakub Solecki 58 523 23 73 jakub.solecki@ug.edu.pl
dr Anna Walencik-Topiłko 58 523 23 73 anna.walencik-topilko@ug.edu.pl
lek. stom. Beata Siebert 58 523 23 70 beata.siebert@ug.edu.pl
mgr Anna Miklaszewska 58 523 23 74 anna.miklaszewska@ug.edu.pl
mgr Lidia Smagieł 58 523 23 63

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 28. Kwiecień 2011 - 00:00; osoba wprowadzająca: Importer Importowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Październik 2022 - 09:57; osoba wprowadzająca: Importer Importowicz