Artykuł Tomasza Lidzbarskiego ukazał się w „Journal of Modern Greek Studies”

W ostatnim numerze „Journal of Modern Greek Studies”, będącego jedynym czasopismem naukowym skupiającym się wyłącznie na współczesnej Grecji, ukazał się anglojęzyczny artykuł Tomasza Lidzbarskiego, pracownika Zakładu Kulturoznawstwa i doktoranta w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych UG.

Artykuł zatytułowany „The influence of "Greek lifestyle" perceptions on Polish migration and settlement on Zakynthos” jest próbą zrozumienia, jak postrzeganie greckiego stylu życia może wpływać na decyzje polskich migrantów o osiedleniu się na wyspie Zakintos. Publikacja jest efektem doktoranckiego projektu badawczego poświęconego polskim migrantom na Wyspach Jońskich.

„Journal of Modern Greek Studies” wydawany jest przez Johns Hopkins University. Czasopismo znajduje się na wykazie MNiSW, a przypisana mu wartość punktowa wynosi 100.

Więcej informacji na temat publikacji dostępnych jest tutaj.

Data publikacji: środa, 26. Czerwiec 2024 - 13:41; osoba wprowadzająca: Tomasz Lidzbarski Ostatnia zmiana: sobota, 29. Czerwiec 2024 - 22:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Lidzbarski