Umowa o współpracy Instytutu Badań nad Kulturą UG z Drukarnią Misiuro w Gdańsku

Instytut Badań nad Kulturą Uniwersytetu Gdańskiego podpisał kolejną umowę o stałej współpracy z przedsiębiorstwem z otoczenia społeczno-gospodarczego, zajmującym się działalnością powiązaną z charakterem kierunków studiów prowadzonych w Instytucie. Tym razem z inicjatywy dr. Karola Szymańskiego sformalizowano trwającą od kilku lat owocną współpracę z Drukarnią Misiuro w Gdańsku, reprezentowaną przez jej właściciela Damiana Misiuro.

Intencją obu stron było nadanie dotychczasowym kontaktom nowego kształtu organizacyjnego i pobudzenie ich rozwoju. Instytut i Drukarnia wyraziły wolę wzajemnego wspierania się w zakresie: upowszechniania i promowania sztuki wydawniczej oraz drukarskiej, wymiany doświadczeń i wizyt pracowników oraz realizacji praktyk studenckich. Współpraca ma obejmować między innymi:

• wzajemne zatrudnianie wykładowców i specjalistów,
  • umożliwienie studentom Instytutu odbywania w Drukarni obowiązkowych praktyk studenckich,
  • wzajemne zamieszczanie informacji o wydarzeniach i działaniach partnera na stronach internetowych i w mediach społecznościowych,
  • dystrybucję ulotek promocyjnych i dydaktycznych związanych z przedmiotem współpracy.

Obie strony zobowiązały się do informowania w możliwie najszerszym zakresie o wspólnych przedsięwzięciach we własnych materiałach informacyjnych, publikacjach oraz wystąpieniach publicznych.

Data publikacji: sobota, 13. Styczeń 2024 - 10:33; osoba wprowadzająca: Tomasz Lidzbarski Ostatnia zmiana: sobota, 13. Styczeń 2024 - 10:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Lidzbarski