fbpx Informacje dla studentów | Wydział Filologiczny

Jesteś tutaj

Informacje dla studentów

Informacje dla studentów

Instytut Logopedii – terminy konsultacji dla studentów

 

Imię i nazwisko prowadzącego
Terminy zajęć i konsultacji Dane kontaktowe
dr hab. Stanisław Milewski, prof. UG

środa, godz. 1130-1545
czwartek, godz. 800-1115

stanislaw.milewski@ug.edu.pl
dr hab. Katarzyna Kaczorowska-Bray, prof. UG

wtorek, godz. 845-1530
czwartek, godz. 900-1115

katarzyna.bray@ug.edu.pl

tel. 502292817
w razie potrzeby proszę dzwonić niezależnie od terminu
dr hab. Ewa Czaplewska, prof.UG

środa, godz. 845-1530
czwartek I/III tydz., godz. 800-1200
czwartek II/IV tydz., godz. 800-1030

ewa.czaplewska@ug.edu.pl
dr hab. Zenon Lica, prof. UG

wtorek, godz. 800-1200
środa, godz. 945-1200

zenon.lica@ug.edu.pl
dr hab. Małgorzata Rocławska-Daniluk, prof. UG

poniedziałek, godz. 1045-1300
wtorek, godz. 1045-1300
środa, godz. 1130-1445

malgorzata.roclawska-daniluk@ug.edu.pl
dr Agnieszka Banaszkiewicz

wtorek, godz. 1315-1930
piątek, godz. 1400-1445

agnieszka.banaszkiewicz@ug.edu.pl
dr Ewa Binkuńska

środa, godz. 1015-1100
czwartek, godz. 1000-1045

ewa.binkunska@ug.edu.pl
dr Maria Faściszewska

poniedziałek, godz. 900- 945
wtorek, godz. 1000-1045

maria.fasciszewska@ug.edu.pl
skype: Maria Faściszewska

dr Barbara Kamińska

środa, godz. 945-1345
czwartek, godz. 945-1545

barbara.kaminska@ug.edu.pl
dr Grzegorz Kołodziej

poniedziałek, godz. 900-1200
środa, godz. 1000-1300

grzegorz.kolodziej@ug.edu.pl

dr Aneta Lica

wtorek, godz. 1115-1200
czwartek, godz. 1030-1300

aneta.lica@ug.edu.pl
dr Anna Walencik-Topiłko

wtorek I/III tydz., godz.945-1900
wtorek II/IV tydz., godz. 1045-1815
środa, godz. 1030-1630

anna.walencik-topilko@ug.edu.pl
lek. stom. Beata Siebert

poniedziałek, godz. 1230-1315
wtorek, godz. 1115-1200

beata.siebert@ug.edu.pl

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Anna Miklaszewska
Treść wprowadzona przez: Anna Miklaszewska
Ostatnia modyfikacja: pon., 16.03.2020 r., 10:51
Data publikacji: sob., 14.03.2020 r., 11:52