II Edycja Międzynarodowego projektu "Жизнь студента"

6 czerwca  2024 studenci filologii rosyjskiej z Instytutu Rusycystyki i Studiów Wschodnich uczestniczyli wraz ze studentami z Uniwersytetu w Poczdamie w 2 edycji Międzynarodowego projektu na temat "Жизнь студента".

Data publikacji: poniedziałek, 10. Czerwiec 2024 - 10:28; osoba wprowadzająca: Marta Noińska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 10. Czerwiec 2024 - 10:30; osoba wprowadzająca: Marta Noińska

VIII edycja Międzynarodowej olimpiady ze znajomości języka rosyjskiego

17 maja 2024 odbyła się kolejna VIII edycja Międzynarodowej olimpiady ze znajomości języka rosyjskiego przy współpracy z Poczdamskim Uniwersytetem w Niemczech (Zentrum für Sprachen und Schlüsselkompetenzen Bereich Slawische Sprachen Russisch).

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 27. Maj 2024 - 10:40; osoba wprowadzająca: Marta Noińska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 10. Czerwiec 2024 - 10:32; osoba wprowadzająca: Marta Noińska