Stypendium Zarządu Województwa Pomorskiego dla Katarzyny Piękoś

Katarzyna Piękoś, studentka III roku skandynawistyki specjalności: język, kultura i gospodarki Finlandii otrzymała Stypendium Zarządu Województwa Pomorskiego w roku akademickim 2017/2018. Z Wydziału Filologicznego UG w gronie 38 najlepszych studentów na pomorzu znalazły się trzy studentki: Katarzyna Piękoś, Joanna Łaszcz (filologia rosyjska) oraz Balbina Hoppe (filologia polska i teatrologia).

O stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego ubiegało się 51 osób. Ubiegający się musieli uzyskać średnią ocen nie mniejszą niż 90 proc. średniej możliwej do zdobycia na danym kierunku. Kolejne kryterium to specjalne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. 19 grudnia 2017 r. Zarząd Województwa Pomorskiego przyznał stypendia 38 najlepszym. Wysokość stypendiów to 380 zł. Pieniądze będą wypłacane przez 9 miesięcy w roku akademickim 2017/2018. Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla studentów przyznawane są od 2002 roku.

Uroczysta gala wręczenia stypendiów odbędzie się w drugiej połowie stycznia 2018 roku.

Serdecznie gratulujemy naszej znakomitej studentce!

Lista stypendystów

Data publikacji: czwartek, 21. Grudzień 2017 - 15:10; osoba wprowadzająca: Agata Lubowicka Ostatnia zmiana: czwartek, 21. Grudzień 2017 - 15:13; osoba wprowadzająca: Agata Lubowicka