Uczelnia

Organizacja pracy Dziekanatu

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 8 Listopad, 2022 - 13:01

Zmiany w organizacji pracy Dziekanatu

od 15 listopada 2022 r. Dziekanat dla studentów będzie czynny w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach od 9.00 do 14.00.

We wtorek i piątek Dziekanat dla studentów będzie nieczynny (prace wewnętrzne).

Movember na UG: wspieramy profilaktykę przeciwnowotworową

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 7 Listopad, 2022 - 12:17

Listopad jest miesiącem, który może kojarzyć się z wąsami, a to wszystko za sprawą połączenia dwóch terminów: moustache – z ang. wąsy oraz november – z ang. listopad - w słowo: movember. Ten wpadający w ucho neologizm powstał nie w byle jakim celu, a po to, żeby pomóc w promowania niezwykle ważnej kampanii prozdrowotnej, która odbywa się właśnie w listopadzie.

Park kieszonkowy przy budynku Neofilologii, projekt Aleksandry Hołomej, zajął I miejsce w konkursie Akademickiego Budżetu Obywatelskiego w kategorii projektów pracowniczych

Ostatnia modyfikacja: piątek, 4 Listopad, 2022 - 15:01

Park Kieszonkowy przy budynku Neofilologii projekt Aleksandry Hołomej, pracowniczki Dziekanatu Wydziału Filologicznego, zajął I miejsce w konkursie Akademickiego Budżetu Obywatelskiego w kategorii projektów pracowniczych. Projekt wart prawie 50 tys. złotych zostanie zrealizowany na częściowo zagospodarowanym terenie zielonym dziedzińcu budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego.