Obrady Młodych Fennistów

W drugim dniu konferencji "Obszary fennistyki" obradowali młodzi gdańscy fenniści. Interesujące referaty wygłosili: Magdalena Bagińska (studentka II roku MSU, kierunek: krajoznawstwo i turystyka historyczna, Wydział Historyczny UG), Bartłomiej Jańczak (student amerykanistyki (studia magisterskie) na UG; absolwent studiów licencjackich na gdańskiej skandynawistyce), oraz studenci II roku skandynawistyki specjalności: język, kultura i gospodarka Finlandii - Sabina Lech, Kamil Musiałowski, Katarzyna Piękoś, Agata Piech, Miłosz Stankowić i Filip Wiśniewski.

Fot. Maksymilian Michalski, Sabina Lech

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 24. Maj 2017 - 09:28; osoba wprowadzająca: Agata Lubowicka Ostatnia zmiana: środa, 24. Maj 2017 - 09:35; osoba wprowadzająca: Agata Lubowicka