Wykład „Specyfika języka rosyjskich mediów"

Pani dr Joanna Wasiluk z Uniwersytetu Warszawskiego w ramach współpracy z Pracownią Badań Nad Socjolingwistycznymi Aspektami Języka przy Uniwersytetem Gdańskim w przeprowadziła w dniu 24.01.2020 r. wykład „Specyfika języka rosyjskich mediów" dla studentów Instytutu Rusycystyki i Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego.
     Założone cele spotkania  zostały zrealizowane, a wykład otrzymał wysokie oceny wśród uczestników. Współpraca przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
     Osoby biorące udział w spotkaniu potwierdziły dużą wagę i przydatność zdobytej wiedzy.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: niedziela, 26. Styczeń 2020 - 09:17; osoba wprowadzająca: Joanna Mampe Ostatnia zmiana: środa, 13. Grudzień 2023 - 15:18; osoba wprowadzająca: Ewa Jaros