IP&Innovation Week w UG

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie organizowane przez CTT UG w nadchodzącym tygodniu (22-26.04.br.) dot.: ochrony własności intelektualnej, komercjalizacji wyników prac badawczych prowadzonych w uczelni, zakładania spółek spin-off oraz rozmów z inwestorami. Tematyka wydarzenia i co za tym idzie, prelegenci, zostali dobrani w taki sposób, aby korzyści ze zdobytej wiedzy podczas spotkań wynieśli zarówno nauczyciele akademiccy, jak i studenci. To m.in. sposoby ochrony swoich dokonań naukowych, współpraca z otoczeniem gospodarczym w celu komercjalizacji lub rozwoju badań, zakładanie mikroprzedsiębiorstw związanych z upowszechnianiem wyników prac badawczych.

W dniu 24 kwietnia w godz. 9:00-11:00 w BUG wystąpi dr Piotr Zakrzewski (zastępca prezesa Urzędu Patentowego RP) oraz JM Rektor UG.

Link do strony wydarzenia

Link do zapowiedzi na stronie UG

Załącznik Rozmiar
program-eng.pdf 2.54 MB