wydarzenia | Wydział Filologiczny

Wydarzenie odbędzie się w sali 373 w piątek 14 grudnia 2018 o godzinie 13:15

na Wydziale Filologicznym, budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51.

z

W dniach 15–17 listopada 2018 roku na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się trzecia edycja konferencji Dni Schulzowskie w Gdańsku. Referaty zaprezentowali znamienici goście, między innymi prof. Jerzy Jarzębski, a także pracownicy UG oraz związani z Pracownią schulzowską studenci i doktoranci.

Centrum Herdera zaprasza na spotkanie ze Steffenem Möllerem,

niemieckim aktorem, pisarzem i kabarecistą.

zostań żołnierzem P

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa , stabilna i perspektywiczna praca. Na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by  wstępowali do wojska. Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, będzie realizowana w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”.

z

Aż pięciu naszych nauczycieli akademickich z Wydziału Filologicznego nominowanych to tytułu Nauczyciel Akademicki Roku "Dziennika Bałtyckiego"!

Subskrybuj RSS - wydarzenia