wydarzenia | Wydział Filologiczny

z

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. dr. hab. Edwarda Brezy

Z prawdziwym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. zw. dr. hab. Tadeusza Żabskiego

z

23 września 2017 r. w siedzibie Katedry Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczystość Jubileuszu 70-lecia prof. zw. dra hab. Edwarda Łuczyńskiego. Na początek laudację wygłosił dr hab. Stanisław Milewski, prof. nadzw. Następnie zgromadzeni goście wysłuchali wykładów (w kolejności wystąpień):

- prof. zw. dra hab. Stanisława Grabiasa Logopedia jako nauka;

Baltic Youth Climate Exchange „ValueBaltic“
Educational Center
Haus Rothfos, Mözen
September 24th till October 4th 2017

Welcome to the Baltic Youth Climate Exchange “ValueBaltic” for young people between 18 and 25 from the Baltic Sea Region (Norway, Finland, Estonia, Latvia, Lithuania, Poland and Germany) organized by the Baltic Youth Office of the Regional Youth Council of Schleswig-Holstein and the Jugendpfarramt in der Nordkirche (Youth Department of the Protestant Church in Northern Germany).

z
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

prof. dr. hab. Jana Ciechowicza

z
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Niny Zaliwskiej

Minister Sprawiedliwości powołał dr hab. Katarzynę Wojan, prof. nadzw. na konsultanta Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do udziału w przeprowadzaniu egzaminu na tłumacza przysięgłego języka fińskiego na kadencję 2017-2021.

Dziekan i Rada Wydziału Filologicznego

Uniwersytetu Gdańskiego

zapraszają na

Święto Wydziału

połączone z wręczeniem

W atmosferze architektury Starej Oliwy odbyło się spotkanie naukowe (25 maja 2017r.) Katedry Literatury i Kultury Niemiec, na którym Pani Dr. Mirosława Borzyszkowska-Szewczyk przedstawiła referat: Zwischen Kulturverflechtung und Kulturkonflikt - Mehrsprachigkeit in der Autobiographik von Autoren jüdischer Herkunft aus der Freien Stadt Danzig.

Subskrybuj RSS - wydarzenia