wydarzenia | Wydział Filologiczny

że 3 grudnia 2017 zmarła

mgr Janina Petecka,

emerytowana  wykładowczyni języka szwedzkiego,

jedna ze współtwórców gdańskiej skandynawistyki

Wystawa dokumentuje niemalże 40 lat recepcji twórczości Güntera Grassa na naszej uczelni, m.in. spotkania z Günterem Grassem na UG, seminaria, konferencje, debaty i warsztaty dotyczące twórczości oraz recepcji artysty, uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa UG, wykaz prac dyplomowych, magisterskich i doktoranckich, które powstały w ramach seminariów na UG.

z

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy, że

20.11.2017 zmarła

Agnieszka Plotta

studentka kulturoznawstwa Wydziału Filologicznego

Uniwersytetu Gdańskiego.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Irene Prugger, które odbędzie się w poniedziałek 13 listopada 2017 roku w godzinach 11.30 – 13.00 w budynku Neofilologii UG w sali 168.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,

że 9 listopada 2017

zmarła

Profesor dr hab. Janina Sałajczykowa