Relacja z Dni otwartych Wydziału Filologicznego UG. Dziękujemy za odwiedziny!

Licealistom, Kandydatom na Filologiczny i Nauczycielom przedmiotów humanistycznych serdecznie dziękujemy za odwiedziny w Dniach otwartych Wydziału Filologicznego.

W pierwszym Dniu Neofilologii 16 marca na stoisku promocyjnym na Dniach otwartych Wydziału Filologicznego UG studenci Sinologii, Japonistyki, Studiów wschodnich, Rosjoznawstwa i Filologii Rosyjskiej udzielali licealistom konsultacji na temat naszej oferty - 26 kierunków studiów, a w budynku Neofilologii: Slawiści, Iberyści, Skandynawiści prezentowali kierunki, odbywały się wykłady i warsztaty, zaś progu zapraszały do budynku Neofilologii Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich oraz Zakład Slawistyki i Studiów Bałkańskich.
 
W Dniu Filologii, Sztuki kreatywnego pisania, Wiedzy o teatrze, Etnofilologii kaszubskiej i Logopedii 16 marca 2023 na stoisku promocyjnym Wydziału Filologicznego kandydatów zachęcały do studiowania na Filologicznym translatoryczki z koła naukowego "Symultana" z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki oraz studentki germanistki z Koła Naukowego "Transtalor", a w budynku Filologii i Logopedii chińscy studenci polonistyki, koła naukowe klasyków, logopedów i "Pozytywnie zakręconych" polonistów, a także studenci Etnofilologii kaszubskiej.
Zainteresowanych naszą ofertą 26 kierunków, a zwłaszcza nowościami Sztuką kreatywnego pisania i Japonistyką było mnóstwo! Dziękujemy za odwiedziny!

3,2 tysiąca studentów rozwija swoje pasje, kształci języki, umiejętności i kompetencje zawodowe na 24 kierunkach studiów I, II i III stopnia na naszym pięknym Kampusie!

Gościnne progi naszych siedzib otwarte są dla Was non stop:

  • budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51
  • budynek Filologii, ul. Wita Stwosza 55
  • budynek Logopedii, ul. Wita Stwosza 58.

Na nowy rok akademicki 2023/24 przygotowaliśmy 2 nowe atrakcyjne kierunki:


Studiujcie na Filologicznym!

Fotoreportaż z Dni otwartych Filologicznego UG:

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 17. Marzec 2023 - 15:43; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Kwiecień 2023 - 12:20; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka