Dni otwarte i piknik naukowy Wydziału Filologicznego „Otwórz się na naukę” 21-22 kwietnia 2022

Drogi Adepcie Germanistyki, otwórz się na naukę i spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W programie u germanistów:

W budynku Neofilologii:

• Język niemiecki w biznesie. Warsztaty z udziałem studentów II lic. specjalności biznesowej (dr IZABELA KUJAWA, 9:45 - 11:15, s. 170)
  • Sztuka, literatura, kino – Niemcy 100 lat temu – wykład (prof. MARION BRANDT, 11:30 - 13:00, s. 168;)

W namiocie na parkingu przy Wydziale Biologii (12:30 - 15:30):

• Tajniki warsztatu tłumacza – konkurs translatorski. Koło Naukowe Studentów Germanistyki Translator (dr EWA WOJACZEK)
  • Angielski i niemiecki – ta sama rodzina języków – gry i zabawy językowe prowadzą studenci II roku filologii germańskiej (mgr AGNIESZKA KALLAS)
  • Germa – jakie mamy skojarzenia? Niemcy i niemiecki – co może nas zaskoczyć? – quiz nie taki jak inne, studenci filologii germańskiej (mgr MONIKA SZAFRAŃSKA)
  • Program deutsch.info – prezentacja strony do nauki języka niemieckiego

Szczegółowy program dni otwartych znajduje się TUTAJ

Zapoznaj się koniecznie z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ 2022/23!

plakat informujący o dniach otwartych na wydziale filologicznym UG budynek Neofilologii w tle zieleń i słoneczniki

Data publikacji: piątek, 1. Kwiecień 2022 - 17:51; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska Ostatnia zmiana: piątek, 1. Kwiecień 2022 - 17:51; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska