Wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+

Logo IFG     Logo Erasmus+     Logo UG

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rekrutacji na wyjazdy do Niemiec lub Belgii w semestrze zimowym 2024/2025 w ramach programu Erasmus + .

Komplet dokumentów (formularz stypendysty wydrukowany dwustronnie, poświadczona w Dziekanacie średnia z studiów, list motywacyjny w języku niemieckim) należy przedłożyć Koordynatorce Programu dr Elizie Szymańskiej (gabinet 139) w nieprzekraczalnym terminie do 29.02.2024.

Komisja Rekrutacyjna w składzie prof. dr hab. Marion Brandt (Dyrektor Instytutu Filologii Germańskiej), dr Marta Bieszk (Zastępczyni Dyrektora ds. Dydaktycznych) oraz dr Eliza Szymańska (Koordynatorka Programu Erasmus + IFG) dokona na podstawie przedłożonej dokumentacji wyboru studentów/ek zakwalifikowanych do wyjazdu.

Przy wyborze studentów/ek wyjeżdżających bierze się pod uwagę następujące kryteria:

1. osiągnięcia akademickie (średnia z wszystkich dotychczasowych semestrów studiów w IFG UG)

2. osiągnięcia indywidualne (list motywacyjny)

3. rok studiów

Decyzja Komisji Rekrutacyjnej jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

O wynikach rekrutacji Kandydaci/tki zostaną poinformowani/ne drogą mailową do dnia 15.03.2024.

Data publikacji: środa, 24. Styczeń 2024 - 10:04; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska Ostatnia zmiana: środa, 24. Styczeń 2024 - 10:31; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska