Promocja przewodnika "Wędrówki z Günterem Grassem. Literacka kartografia Miasta" pod redakcją Miłosławy Borzyszkowskiej-Szewczyk i Marty Turskiej

z

Pracownia Badań nad Narracjami Pogranicza (Instytut Filologii Germańskiej) wraz ze Stowarzyszeniem Güntera Grassa w Gdańsku oraz Instytutem Kultury Miejskiej zapraszają na promocję przewodnika literackiego Wędrówki z Günterem Grassem. Literacka kartografia Miasta pod redakcją Miłosławy Borzyszkowskiej-Szewczyk i Marty Turskiej.

W ósmą rocznicę śmierci Güntera Grassa, 13 kwietnia o godzinie 17.30 w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku (Długi Targ 39/40) o książce rozmawiać będą Miłosława Borzyszkowska-Szewczyk, współautorka i -redaktorka, Joanna Czudec, menadżer kultury i tłumaczka oraz Basil Kerski, polsko-niemiecki menedżer kultury i publicysta.

Wystawa plenerowa Wielkie GRASSowanie, którą przygotowało na podstawie przewodnika Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z PBnNP i SGG, ACK Alternator oraz Nadbałtyckim Centrum Kultury, do końca kwietnia stoi na Skwerze Heweliusza przed Ratuszem Staromiejskim.

Data publikacji: środa, 5. Kwiecień 2023 - 12:37; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 5. Kwiecień 2023 - 12:47; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka