Dni Otwarte na Filologicznym 2023

15-16 marca 2023 odbyły się na Wydziale Filologicznym Dni Otwarte UG. Instytut Filologii Germańskiej zaprezentowały mgr Agnieszka Kallas, dr Iwona Legutko-Marszałek oraz dr Ewa Wojaczek wraz ze studentami filologii germańskiej, w tym członkami koła "Translator". Nasi ambasadorzy z wielkim zaangażowaniem reprezentowali IFG zarówno w Instytucie, jak i na Wydziale Nauk Społecznych. To był czas ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Dziękujemy za duże zainteresowanie naszym kierunkiem i zapraszamy do nas od października!

Dni Otwarte UG 2023

Data publikacji: poniedziałek, 20. Marzec 2023 - 13:56; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Marzec 2023 - 20:29; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska