15-16 marca 2023 - Dni Otwarte na Filologicznym

W ramach Dni Otwartych na Filologicznym w swoje progi zaprasza także Filologia Germańska!

15 marca o godz. 10:00 dr Iwona Legutko-Marszałek zaprezentuje nasz kierunek i opowie o jego atutach. Od 10:30 będzie można podziwiać plakat z zabytkami Gdańska z podpisami w języku niemieckim i angielskim, który przygotowany został przez naszych Studentów. Od godz. 11:00 - 13:00 w programie przewidziane zostały quizy, krzyżówki i zajecia kreatywne oraz oprowadzanie po budynku przez naszych Studentów.

Drzwi Otwarte to przede wszystkim niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać z wykładowcami i studentami oraz poczuć atmosferę studiowania.

Przyjdź koniecznie!

Zapraszamy do sali 170 (1 piętro) w Budynku Neofilologii (ul. Wita Stwosza 51).

Warto również zapoznać się z całym programem wydarzenia.

Plakat wydarzenia budynek reaktoratu ug zwizualizowany jako biblioteka

Data publikacji: sobota, 18. luty 2023 - 22:23; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska Ostatnia zmiana: sobota, 18. luty 2023 - 22:34; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska