fbpx Dr hab. Urszula Patocka-Sigłowy, prof. UG, rekomendowana na dziekana Wydziału Filologicznego na kadencję 2020-2024 | Wydział Filologiczny

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego informuje, iż Rada Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 25 czerwca 2020 r. udzieliła rekomendacji na dziekana Wydziału na kadencję 2020-2024 jednemu kandydatowi. W wyborach startowało dwóch kandydatów: dr hab. Urszula Patocka-Sigłowy, prof. UG, i dr hab. Maciej Michalski, prof. UG.

Rekomendację na dziekana Wydziału Filologicznego bezwzględną większością głosów otrzymała dr hab. Urszula Patocka-Sigłowy, prof. UG.

W głosowaniu w sprawie udzielenia rekomendacji wzięło udział 153 członków Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału Filologicznego UG, oddano 153 głosy ważne, w tym 110 głosów za udzieleniem rekomendacji dr hab. Urszuli Patockiej-Sigłowy, prof. UG, i 43 głosy za rekomendowaniem dr. hab. Macieja Michalskiego, prof. UG.

Pani Profesor serdecznie gratulujemy!

piątek, 26 czerwca 2020 roku, 11:13