Wykład słynnego niemieckiego naukowca, prof. Manfreda Spitzera „Wie lernt das Gehirn“.

jcrop-previewCentrum Herdera zaprasza na wykład słynnego niemieckiego naukowca, prof. Manfreda Spitzera, pt.: "Wie lernt das Gehirn" w piątek 15 grudnia br. o godz. 17:30 w auli 021. budynku Neofilologii UG. Nasz gość to światowej sławy niemiecki psychiatra, psycholog i nauczyciel akademicki. Zajmuje się on głównie neurodydaktyką badając m.in. procesy uczenia się, wpływ internetu oraz mediów cyfrowych na życie i zdrowie człowieka. Pan Spitzer jest autorem kilkunastu książek z tej tematyki. W języku polskim dostępne są jego książki: "Cyfrowa demencja", "Jak uczy się mózg", "Dopamina i sernik" i "Cyberchoroby".

Termin: 15 grudzień 2017 (piątek), godz. 17.30 – 19.30

Miejsce: Budynek Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk, ul. Wita Stwosza 51), aula 021.

Wykład i dyskusja odbędą się w języku niemieckim.

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe:  www.herder.univ.gda.pl         (Formularz zgłoszeniowy także pod tym linkiem)

Prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego do 04.12.17.

Strona internetowa Uniwersytetu w Ulm z życiorysem i publikacjami profesora:

Plakat informacyjny.

Projekt współfinansowany przez Instytut Goethego w Warszawie

Data publikacji: środa, 29. Listopad 2017 - 21:32; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski Ostatnia zmiana: środa, 29. Listopad 2017 - 21:51; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski