Warsztaty z cyklu Prawo dla tłumaczy wszystkich języków

Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy zaprasza na szkolenie z prawa karnego materialnego z Anną Halczak jako kontynuację cyklu Prawo dla tłumaczy wszystkich języków. Poszczególne części stanowią odrębne całości, zapraszamy więc również osoby, które nie uczestniczyły we wcześniejszych szkoleniach.
Termin szkolenia: sobota, 13 stycznia 2018, godz. 9-17
Miejsce szkolenia: Hotel Aqua Sopot, ul. Zamkowa Góra 35 (naprzeciwko przystanku SKM Kamienny Potok, przy Aquaparku).
Parking dla uczestników szkolenia jest bezpłatny. Zjazd do parkingu podziemnego w lewo z ul. Sępiej, przed budynkiem hotelu. Dostępne też miejsca naziemne naprzeciwko wejścia do budynku.
Dojazd komunikacją miejską: SKM Sopot Kamienny Potok, przystanki trolejbus/autobus 21, 31, G, S.
Cena: 90 PLN dla członków BST i 200 PLN dla pozostałych chętnych
Rachunek bankowy do wpłat:
Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy
80-831 Gdańsk, ul. Piwna 56/57 m 1
tytułem: (imię i nazwisko), Szkolenie BST 13.01
Wpłata stanowi potwierdzenie zgłoszenia.
Zgłoszenia należy kierować na adres: kontakt@mgrabarczyk.pl.

Ramowy program szkolenia:
I blok „Prawo karne materialne – wprowadzenie”
pojęcia m.in.: zasady odpowiedzialności karnej, znamiona przestępstwa, formy popełnienia przestępstwa, wyłączenie odpowiedzialności karnej;
II blok „Kary, rodzaje przestępstw”
pojęcia m.in.: kary i środki karne, powrót do przestępstwa, środki probacyjne, środki zabezpieczające, przedawnienie, zatarcie skazania, rodzaje przestępstw (wybór);
Forma szkolenia: wykład (prezentacja) plus ćwiczenia leksykalne dot. danego bloku tematycznego. Szkolenie przeznaczone dla tłumaczy wszystkich języków.

Data publikacji: poniedziałek, 8. Styczeń 2018 - 09:55; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. Styczeń 2018 - 09:56; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka