Warsztaty Develop.Lab dla studentów kulturoznawstwa

Oni już poznali publiczność

W dniach 14 i 15 grudnia odbyły się warsztaty dla studentów kulturoznawstwa we współpracy z Fundacją Impact w ramach projektu Develop.Lab. Prowadzącą była Agata Etmanowicz. Pierwszego dnia grupa II roku kulturoznawstwa dowiedziała się, co to takiego audience development, jak to działa w instytucjach kultury oraz jak opracować strategię budowania publiczności. Drugi dzień był bardziej intensywny. Odbył się Mini Audience.Lab, a wraz z nimi wiele kreatywnych zadań dla uczestników, dotyczący projektowania komunikatów do określonej publiczności. Pomysłodawczyniami warsztatów były studentki II roku kulturoznawstwa specjalność animacji kultury - Natalia Dyck i Dominika Dunajska. Projekt sfinansowany został przez Akademickie Centrum Kultury.

x

Agata Etmanowicz - związana niegdyś z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pracowała, jako przedstawiciel Polski w Komitecie Zarządzającym programu UE w dziedzinie kultury, autorka wielu książek i publikacji dotyczących polityki kulturalnej UE, przemysłów kreatywnych, finansowania oraz prowadzenia międzynarodowych projektów kulturalnych. Prowadzi szkolenia i warsztaty oraz konsultuje projekty. Przez 5 lat związana z Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie.

Obecnie związana z Fabryką Sztuki w Łodzi.  Jest także współzałożycielką Fundacji Polska Bez Barier oraz wolontariuszką Warszawskiego Stowarzyszenia Rugby na Wózkach Four Kings. Wiceprezes Fundacji Impact.

Data publikacji: środa, 20. Grudzień 2017 - 12:14; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 20. Grudzień 2017 - 12:24; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka