Polish course at the elementary level for foreigners

JĘZYK POLSKI I KULTURA POLSKA

Wymiar godzin: 75 x 45 min., zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu w godzinach
popołudniowych, część zajęć przeprowadzona zostanie w terenie, w sobotę.
Charakterystyka kursu:

Podstawowy kurs języka polskiego dla osób już studiujących (lub pracujących) w Polsce, którym znajomość języka jest potrzebna ze względów osobistych lub zawodowych. Plan kursu przewiduje 30 godzin zajęć o charakterze ogólnym, kształcących wszystkie umiejętności (rozumienie tekstu czytanego, rozumienie tekstu słuchanego, mówienie, pisanie), 30 godzin profilowanych zgodnie ze studiowanym przez słuchaczy kierunkiem oraz 15 godzin wykładu z zakresu kultury polskiej. Zajęcia prowadzone są przez językoznawców, pracowników naukowo-dydaktycznych Instytutu Filologii Polskiej UG.

Liczba osób w grupie: 4–6 (2–3)

Cena: 1500 zł (1800 zł)

Poziomy: A1, A2, B1, B2, C1

Zgłoszenia prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: ckijpug@gmail.com. Inne warianty kursu możliwe po uzgodnieniu (kursy poranne i weekendowe).

Terminy:

2.10. 2017 – 26. 01. 2018

Zgłoszenia przyjmujemy:

do 29.09.2017

Polish Language and Culture

Seventy five 45-minute classes: 2 afternoon classes twice a week, some classes will be held
outside the Campus on Saturday.

Course dates: 2 October 2017 – 26 January 2018

We offer a Polish course at the elementary level for foreigners who study or work in Poland and want to learn Polish for personal and/or professional purposes. The course includes 30 classes of General Polish (developing all four language skills: speaking, writing, reading comprehension and listening comprehension), 30 classes of Polish for Special Purposes (depending on the participants’ needs) and 15 lectures on Polish Culture. The course is run by academic teachers employed at the Institute of Polish Philology, University of Gdańsk.

Number of students per group: 4–6 (2–3)

Fee: 1,500 Polish złotys (1800 PLN)

Levels: A1, A2, B1, B2, C1

Enrolment deadlines: 29 September 2017

Enrolment by e-mail: ckijpug@gmail.com
Other variants of the courses can be offered after prior agreement (courses in mornings or in weekends).

Data publikacji: piątek, 1. Wrzesień 2017 - 08:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Wrzesień 2017 - 13:36; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka