Zaproszenie na bezpłatny webinar z psychoedukacji i coachingu "Mistrzowskie nauczanie: Rozwój i wellbeing dla nauczycieli"

Uniwersytet Gdański | Instytut Filologii Germańskiej

Uniwersytet Zielonogórski | Centrum Liderów Biznesu

zapraszają na bezpłatny webinar psychoedukacji i coachingu

Mistrzowskie nauczanie: Rozwój i wellbeing dla nauczycieli

z

Webinar psychoedukacji i coachingu – to nauka o szczęściu, zdrowiu i satysfakcji zawodowej. Dedykowany jest nauczycielom wszystkich typów szkół i placówek oraz studentom na specjalności nauczycielskiej. Nauczyciele pełnią kluczową rolę nie tylko w edukacji, ale także w kształtowaniu postaw zdrowotnych dzieci i młodzieży. To oni, spędzając z uczniami wiele godzin dziennie, mogą być pierwszymi, którzy dostrzegą niepokojące sygnały związane ze zdrowiem psychicznym i fizycznym uczniów. Jednak kto zadba o nich samych?

Odpowiedzią na tę potrzebę jest webinar psychoedukacji i coachingu, który obejmuje cztery szkolenia. Ich celem jest wsparcie nauczycieli w ich codziennej pracy, a także poprawa ich dobrostanu psychicznego (wellbeing). Dobre samopoczucie nauczycieli przekłada się na jakość ich pracy, rozwój oraz budowanie zdrowych relacji z uczniami.

Każde szkolenie to nie tylko okazja do zdobycia nowej wiedzy, ale również do dzielenia się doświadczeniami z innymi nauczycielami. Uczestnicy będą mieli możliwość omówienia trudnych sytuacji z ekspertami oraz znalezienia praktycznych rozwiązań, które pomogą im lepiej zarządzać wyzwaniami zawodowymi.

Szkolenia odbędą się w formacie on-line na platformie ClickMeeting Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: www.gdansk.pl

• Rejestracja online: www.pcen.gda.pl → Szkolenia
  • Zespół organizacyjny: dr hab. Tatiana Rongińska, prof. UZ | Uniwersytet Zielonogórski, dr Magdalena Rozenberg | Uniwersytet Gdański

Serdecznie zapraszamy!