Płatny staż w USA – spotkanie informacyjne 20.06.2024.| ZAPISY!

Organizacja IREX zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym naboru na 3 – miesięczny płatny staż w ramach Community Engagement Exchange (CEE) Program.

Staże są realizowane w USA i odbywają się w organizacjach non-profit współpracujących z IREX. Uczestnicy stażu otrzymują stypendium, organizator pokrywa koszty ubezpieczenia i podróży.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPISEM, ZAŁOŻENIAMI PROGRAMU oraz TERMINARZEM – ulotka informacyjna (pdf)
Odwiedź witrynę CEE Program.

Podczas spotkania zostaną przybliżone szczegóły dotyczące obszarów merytorycznych staży, wymagań wobec kandydatów, formy i specyfiki wsparcia stażystów, kwestii organizacyjnych i technicznych.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dedykowanym studentom i absolwentom Uniwersytetu Gdańskiego.
Termin spotkania: czwartek, 20.06.2024, godz. 18.00
Forma: online | platforma Zoom | Spotkanie będzie prowadzone w języku ANGIELSKIM.

Obowiązują ZAPISY – zarejestruj udział
Zapisy przyjmujemy do 18.06.2024, do godz. 23.59. Osoby, które dokonają zgłoszenia otrzymają 19.06.2024, na adres wskazany w formularzu, link dostępu do spotkania.

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier UG

Data publikacji: piątek, 14. Czerwiec 2024 - 11:36; osoba wprowadzająca: Małgorzata Nehring Ostatnia zmiana: piątek, 14. Czerwiec 2024 - 11:48; osoba wprowadzająca: Małgorzata Nehring