"Obserwacje z wybitych okien" - prezentacja utworów literackich studentów Zarządzania instytucjami artystycznym w Gdańsk Miasto Literatury

Miło nam poinformować, że nasze studentki i studenci z II roku Zarządzania instytucjami artystycznymi, specjalności menedżerskiej, w Instytucie Anglistyki i Amerykanistyki na Wydziale Filologicznym UG, wystąpią z projektem literacko-performatywnym złożonym z własnych utworów zatytułowanym "Obserwacje z wybitych okien" w Gdańsk Miasto Literatury.

Prezentacja projektu odbędzie się 19.06. 2024 o godzinie 14.00, w Gdańsk Miasto Literatury, ul. Długa 35.

Nad projektem czuwa dr hab. Izabela Morska, prof. UG, z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki.

Publiczność serdecznie zapraszamy!

Obserwacje

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 11. Czerwiec 2024 - 09:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 19. Czerwiec 2024 - 07:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka