W dniach 17-21.04.2021 na Wydziale Filologicznym odbyła się wizyta studyjna Marielle Tavennec z Université de Bretagne Occidentale Brest w Francji.

Badaczka prowadziła rozmowy z Prorektor ds. współpracy i rozwoju, dr hab. Sylwią Mrozowską, prof. UG, o dalszym rozwijaniu współpracy badawczo-dydaktycznej w ramach konsorcjum SEa-eu oraz dr hab. Joanną Jereczek- Lipińska, prof. UG, Prodziekan Wydziału Filologicznego ds. Kształcenia i Współpracy z Otoczeniem oraz wykładowcami Wydziału: dr hab. Izabelą Morska, prof. UG, dr hab. Gillesem Quentelem, prof. UG, na temat problematyki zrównoważonego rozwoju i roli kreatywności w edukacji, w szczególności edukacji językowej. Efektem wizyty będzie interdyscyplinarna monografia na ten temat.

Wizyta Marielle Tavennec z Université de Bretagne w ramach konsorcjum SEA-EU na Wydziale Filologicznym UG:

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 25. Kwiecień 2023 - 12:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Kwiecień 2023 - 14:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka