Spotkanie na temat przestrzegania praw autorskich

Piszesz pracę dyplomową lub semestralną i nie wiesz kiedy lub w jakiej formie możesz użyć treści z innych publikacji? Kiedy wstawić przypis, kiedy cudzysłów, a kiedy nie ma potrzeby tego robić?
Wszystkiego dowiesz się z filmów, w których pracownicy naszej uczelni dr Małgorzata Węgrzak oraz dr Paweł Petasz opowiedzą o prawach autorskich, między innymi o tym, jak funkcjonują prawa autorskie, dlaczego warto ich przestrzegać i jakie są konsekwencje ich łamania.
Będziecie mogli wysłuchać prelekcji dr. Pawła Petasza na temat praw autorskich praz dowiedzieć się, jak działa system antyplagiatowy, o którym opowie inż. Agnieszka Grajek z Centrum Informatycznego UG.

Data publikacji: środa, 12. Kwiecień 2023 - 12:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 12. Kwiecień 2023 - 12:17; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka