Prof. Małgorzata Rocławska-Daniluk wykładowczynią na Międzynarodowym Tygodniu Dydaktycznym w Kolegium Wileńskim

Tradycyjny Międzynarodowy Tydzień Nauczania odbył się w Kolegium Wileńskim w dniach 27 lutego – 3 marca w 2023 r. Wśród wykładowców tego wydarzenia na Wydziale Pedagogicznym Vilniaus Kolegija w Wilnie znalazła się dr hab. Małgorzata Rocławska-Daniluk, prof. UG, z Instytutu Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego oraz 4 innych wykładowców z zagranicznych uczelni i wyższych uczelni: Dietlinde Katharina Fuchs (Pädagogische Hochschule Schwäbisch Gmünd, Niemcy), Fatma Kirmizi (Uniwersytet w Pamukkale, Turcja), Anna Bičkovska (Łotewski Uniwersytet Przyrodniczy i Technologies, Łotwa) i Anastasiia Momot (Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny im. V.G. Korolenko w Połtawie, Ukraina).

Przez cały tydzień wykładowcy dzielili się swoimi doświadczeniami ze studentami i nauczycielami.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 10. Marzec 2023 - 13:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 10. Marzec 2023 - 13:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka