Film dokumentujący spektakl "Zaklęte w Jantarze" w ramach Gdańskiego GRASSowania

Zapraszamy do oglądania filmu dokumentującego spektakl pt. "Zaklęte w Jantarze" zrealizowany w ramach Gdańskiego GRASSowania. Premiera spektaklu odbyła się 11 października 2022 w Sali Teatralnej im. Jerzego Limona na Wydziale Filologicznym UG. Komedia Carlosa Mortona w wykonaniu studentów Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni w sposób kreatywny i zabawny przedstawiała burzliwą historię Gdańska na przestrzeni wieków.

Spektakl zarejestrowany na taśmie filmowej można obejrzeć pod linkiem:

Galeria zdjęć ze spektaklu "Zaklęte w Jantarze". Fot. Anna Malcer-Zakrzacka

Data publikacji: środa, 28. Wrzesień 2022 - 17:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 22. luty 2023 - 10:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka