Spotkania autorskie z dr Pawłem Bilińskim z Instytutu Badań nad Kulturą i dr Mieczysławem Abramowiczem na Gdańskich Targach Książki

Zapraszamy na spotkania autorskie z dr Pawłem Bilińskim z Instytutu Badań nad Kulturą na Filologicznym UG i dr Mieczysławem Abramowiczem na Gdańskich Targach Książki:
  • Sobota 17.09.2022 - spotkanie z Mieczysławem Abramowiczem wokół książki „Teatr żydowski w Gdańsku 1876‒1968”. Z autorem porozmawia dr Katarzyna Kręglewska-Powązka z Wydziału Filologicznego UG.
  • Niedziela 18.09 2022 - spotkanie z Pawłem Bilińskim wokół książki „Kinematograf o sobie. Autotematyzm w polskim kinie fabularnym”. Z autorem porozmawia dr hab. Krzysztof Kornacki, prof. UG, z Wydziału Filologicznego UG.

Data publikacji: wtorek, 13. Wrzesień 2022 - 10:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Wrzesień 2022 - 11:00; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka