Antologia „Synergia słów i obrazów. Badanie ikonotekstu w Polsce” pod red. prof.: Hanny Dymel-Trzebiatowskiej, Jerzego Szyłaka i Małgorzaty Cackowskiej

Afiliowany przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego międzyuczelniany Interdyscyplinarny Zespół Badań Książki Obrazkowej, pod kierownictwem dr hab. Hanny Dymel-Trzebiatowskiej, prof. UG, zredagował i wydał antologię „Synergia słów i obrazów. Badanie ikonotekstu w Polsce” (Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego 2021). Jest to pierwsza publikacja pracowników Zespołu Badań Książki Obrazkowej, która ukazała się w formacie e-publikacji.

Data publikacji: wtorek, 10. Sierpień 2021 - 11:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Sierpień 2021 - 11:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka