Nabór współpracowników do redakcji Magazynu Filmowego "Cinerama"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne redakcji Magazynu Filmowego "Cinerama" wszystkich obecnych współpracowników oraz studentów, którzy chcieliby dołączyć do redakcji i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie pisania tekstów krytycznofilmowych.
Spotkanie odbędzie się online w piątek 30.10.2020 o godzinie 16:30 na platformie MS Teams.
Link do spotkania:

Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w spotkaniu, a chcieliby dołączyć do zespołu redakcyjnego, prosimy o kontakt z redaktorem naczelnym:
Magazyn Filmowy Cinerama został założony przez wykładowców i studentów Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej. Autorki i autorzy związani z Cineramą analizują kino z trzech punktów widzenia: recenzenckiego, popularnonaukowego i akademickiego – tak, aby uzyskać pełen obraz zjawiska.
Redakcja składa się z entuzjastów filmu – część ma zacięcie czysto teoretyczne, inni chcą również realizować się w praktyce; a wszyscy chcą dzielić się swoją pasją z Wami!
Zapraszamy na stronę magazynu (www.mfcinerama.pl) oraz uczestnictwa w spotkaniu organizacyjnym.

Data publikacji: środa, 28. Październik 2020 - 12:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 28. Październik 2020 - 13:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka