Wybory członków Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału na kadencję 2020-2024

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że 3 czerwca 2020 w godzinach 9.00-17.00 odbędą się wybory członków Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału, którzy dadzą rekomendację kandydatom na Dziekana Wydziału Filologicznego na kadencję 2020-2024. Wybory odbędą się za pomocą aplikacji MS Teams z wykorzystaniem MS Forms.

Na stronie Wydziału Filologicznego w zakładce WKW Wybory 2020-2024 Kandydaci do RPSAW zamieszczone zostały listy kandydatów z grup pracowników nauczycieli ze stopniem doktora i tytułem zawodowym magistra oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. W tym samym miejscu można zapoznać się ze szczegółową instrukcją głosowania na członków do RPSAW.

Zachęcamy do śledzenia zakładki Wydziałowa Komisja Wyborcza w dziale Pracownicy oraz zapoznania się z komunikatami i ogłoszeniami wyborczymi, listami kandydatów do RPSAW i wzięcia udziału w głosowaniu na członków do RPSAW.

Data publikacji: środa, 27. Maj 2020 - 11:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 27. Maj 2020 - 11:44; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka