Współpraca Wydziału Filologicznego z firmą Personal PR

Wydział Filologiczny, pomimo pandemii, kontynuuje współpracę z podmiotami zewnętrznymi. Filologia Polska od dwóch lat w ramach specjalności Media i PR współpracuje z wiodącą na rynku trójmiejskim firmą public relations - Personal PR. W ramach tej współpracy w bieżącym semestrze odbył się cykl zajęć dla studentów 1 roku studiów magisterskich filologii polskiej prowadzonych zdalnie przez pracowników firmy. W ramach współpracy z Personal PR dr hab. Magdalena Horodecka, prof. UG, przeprowadziła dla firmy zamówione przez jej pracowników szkolenie z Kultury żywego słowa.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 13. Maj 2020 - 13:46; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 13. Maj 2020 - 14:01; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka