Akredytowany praktyk tutoringu - akredytacja tutorska dla Wydziału Filologicznego UG

Na Radzie Wydziału Filologicznego 4 lipca 2019 dr Beata Karpińska- Musiał z Wydziału Filologicznego przekazała certyfikat Akredytowany Praktyk Tutoringu wypracowana przez 6 tutorów z Wydziału Filologicznego podczas szkolenia orgazniowanego przez Collegium Wratislaviense oraz w indywidalenej praktyce tutorskiej. Tutorami, którzy uczestniczyli w II stopniu akredytacji tutorskiej były: dr Beata Karpińska-Musiał i dr Magdalena Wawrzyniak-Śliwska z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki, dr hab. Magdalena Horodecka, prof. UG, z Instytutu Filologii Polskiej, dr Aleksandra Wierucka z Instytutu Badań nad Kulturą, dr Jolanta Hinc z Instytutu Lingwistyki Stosowanej i Translatoryki oraz dr Anna Malcer-Zakrzacka.

Uroczystość wręczenia Akredytacji Tutorskiej dla Wydziału Filologicznego miała miejsce 31 maja 2019 podczas 6. Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W imieniu 6 tutorów akademickich, którzy przeszli kurs akredytacji II stopnia, certyfikat Akredytowany Praktyk Tutoringu odebrała dr Beata Karpińska-Musiał z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki na Wydziale Filologicznym UG.

zzz
Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 4. Lipiec 2019 - 12:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Lipiec 2019 - 14:56; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka