Stypendium: Samuel Beckett Summer School 2019

Komisja ds Samuel Beckett Summer School 2019 postanowiła przyznać Magdalenie Zabrockiej z filologii angielskiej - trzeci rok studiów licencjackich - stypendium pokrywające koszty udziału w letniej szkole Becketta w Dublinie za omówienie dwuznaczności związanych ze sposobem postrzegania przez Samuela Becketta kultury i sztuki Irlandii w eseju "The nature of Beckett's relationship with Ireland".

Stypendium fundowane jest od 2016 roku przez Trinity College Dublin i Uniwersytet Gdański pod patronatem Ambasady Irlandii w Polsce we współpracy z Beckett Research Group in Gdańsk.

Data publikacji: poniedziałek, 25. luty 2019 - 11:39; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Czerwiec 2019 - 11:28; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka