Dzień otwarty Radia Mors na Wydziale Filologicznym 20 marca 2017

Warsztaty, doświadczenia chemiczne, prezentacje, zwiedzanie niedostępnych miejsc oraz spotkania z teoretykami i praktykami – to wszystko czeka na uczestników Dni Otwartych organizowanych na Uniwersytecie Gdańskim. Radio MORS również zaprasza w swoje zakamarki, a dla tych „mniej mobilnych” ma niespodziankę.

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda studio Radia MORS UG albo jak na co dzień pracują dziennikarze uniwersyteckiego radia? Przyjdź, zobacz, sprawdź! We wtorek 20 marca o każdej pełnej godzinie między 9:00 a 14:00 Radio MORS UG zaprasza na spotkanie zwiedzanie. Oprowadzimy Was po studiu, newsroomie i naszej realizatorce. Będziecie mogli zapytać naszych dziennikarzy i realizatorów o wszystko, co Was ciekawi, a jednocześnie zobaczyć jak praca wre.
A jeśli nie możecie być z nami w tym dniu, słuchajcie naszych audycji na żywo poświęconych promocji wszystkim wydziałom Uniwersytetu Gdańskiego. Będzie dużo materiałów, które nasi reporterzy zbierali na początku marca na każdym z wydziałów, mnóstwo dobrej muzyki i studencki luz prowadzących. Studenci, pracownicy – siadajcie przed odbiornikami i słuchajcie za pośrednictwem strony: https://mors.ug.edu.pl/

Kiedy?
PONIEDZIAŁEK 19 marca
16:00-17:00 Wydział Biologii, Chemii i Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii