Zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową studencko-doktorancką Linguistische Juniorentreffen in Wrocław I

Doktoranckie Koło Naukowe Germanistów i Językoznawcze Koło Naukowe Germanistów działające w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego organizuje międzynarodową konferencję naukową studencko-doktorancką Linguistische Juniorentreffen in Wrocław I. Konferencja odbędzie się w w dn. 23.-24. listopada 2018r. Temat ramowy tegorocznej konferencji: Verschiedene Facetten der Linguistik. Zaproszenie kierowane jest do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz doktorantów, którzy planują zajęcie się pracą naukową.W ramach konferencji studenci będą mieć możliwość prezentacji swoich projektów naukowych oraz wyników prowadzonych badań. Języki konferencji to język niemiecki, język polski i język angielski.

Szczegóły są dostępne w załączniku oraz na stronie internetowej IFG http://www.ifg.uni.wroc.pl/wydarzenia/miedzynarodowa-konferencja-studencko-doktorancka-linguistische-juniorentreffen-in-wroclaw-i/.

Data publikacji: wtorek, 20. luty 2018 - 19:25; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski Ostatnia zmiana: wtorek, 20. luty 2018 - 19:25; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski