Spotkanie Centrum Tutorów UG. Warsztaty w ramach Funduszu Inicjatyw Dydaktycznych

Centrum Tutorów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza

na kolejne spotkanie tutorsko-warsztatowe w ramach projektu Funduszu Inicjatyw Dydaktycznych 2016/2017,

które odbędzie się dnia 9 stycznia (poniedziałek) 2017 roku o godz. 17.00

na Wydziale Oceanografii i Geografii w Gdyni (Instytut Oceanografii, al. Piłsudskiego 46, Gdynia, Sala Wystawowa).

Spotkanie jest otwarte dla Wszystkich zainteresowanych tematyką tutoringu a także międzywydziałowej współpracy w ramach warsztatów projektowych dla studentów.

Podczas spotkania planujemy:

1. Międzywydziałowe warsztaty projektowe PBL
    1. charakterystyka zgłoszonych przypadków PBL - wypowiedzi pomysłodawców zagadnień,
    2. realizacja / przebieg projektu,
    3. konstruowanie zespołów projektowych - (test dla studentów, role zespołowe).
  2. Dyskusja - tutoring na naszych wydziałach - co się dzieje, co robimy.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu (do dnia 05.01.2017 15:00) pod linkiem:

W ramach warsztatów FID z grupą studentów zainteresowanych PR, marketingiem internetowym i social mediami poprowadzony zostanie m.in. warsztat pt. Analiza strategii promocyjnej Wydziału Filologicznego i realizacja wybranego projektu promocyjnego (np. w social mediach).
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Centrum Tutorów UG
Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 19. Grudzień 2016 - 09:00; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 3. Styczeń 2017 - 14:38; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka