Wizyta studyjna gdańskich skandynawistów na Uniwersytecie Islandzkim w Rejkiawiku

W dniach 10-13 października grupa pracowników Instytutu Skandynawistyki (M. Chacińska, H. Chojnacki, H. Dymel-Trzebiatowska, H. Garczyńska, K. Michniewicz-Veisland i M. Sibińska) odbyła wizytę studyjną na Uniwersytecie Islandzkim w Rejkiawiku finansowaną przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Celem wizyty było nawiązanie współpracy umożliwiającej rozszerzenie oferty Skandynawistyki o nauczanie współczesnego języka islandzkiego i kultury Islandii oraz pomocy w nauczaniu języka staroislandzkiego.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 7. Listopad 2016 - 11:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Listopad 2016 - 11:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka