II nagroda w Konkursie na Najlepszą Pracę Badawczą z Zakresu Spółdzielczości dla studenta kulturoznawstwa Cypriana Kraszewskiego

Cyprian Kraszewski, student kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym UG zdobył II nagrodę w XII Edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Badawczą z Zakresu Spółdzielczości, w kategorii prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich.  Był to licencjat pt. "Projekty graficzne związane ze spółdzielnią spożywców <Społem> – logo, reklamy i rysunki satyryczne”, napisany pod kierunkiem dr Sebastiana Konefała na kierunku kulturoznawstwie. Nagrodę przyznało jury Krajowej Rady Spółdzielczej na Międzynarodowym Dni Spółdzielczości 30 czerwca 2016.

Data publikacji: środa, 6. Lipiec 2016 - 07:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 6. Lipiec 2016 - 07:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka