Dr Aleksandra Wierucka i dr Fina Carpena-Mendez partnerkami w międzynarodowym projekcie naukowym w ramach grantu NCN „Polonez 1”

x

Dr Fina Carpena-Mendez (Oregon State University, Portland, USA) otrzymała grant „Polonez 1” Narodowego Centrum Nauki na prowadzenie projektu badawczego na Wydziale Filologicznym UG. Partnerem naukowym dr Mendez z ramienia Wydziału Filologicznego jest dr Aleksandra Wierucka z Katedry Kulturoznawstwa. Projekt badawczy zatytułowany “Indigenous youth’s livelihood strategies in an era of globalization: mobilities, knowledges, and identities” będzie prowadzony do roku 2018 w Polsce, w Meksyku oraz w Ekwadorze.

Data publikacji: piątek, 1. Lipiec 2016 - 09:22; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 8. Lipiec 2016 - 13:27; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka