Międzynarodowy projekt badawczy gdańskiego kulturoznawstwa w Tajlandii

W dniach 17.05.-10.06 2016 dwoje studentów kulturoznawstwa z SKN Mozaika wraz z opiekunem Koła dr Aleksandrą Wierucką weźmą udział w międzynarodowym projekcie badawczym w Sikao District, w Tajlandii. Projekt jest prowadzony przez badaczy z  University of Latvia w Rydze, Rajamangala University of Technology w Bangkoku, Institute for Environmental Solutions w Rydze oraz Uniwersytet Gdański. Członkowie zespołu prowadzącego ten projekt reprezentują biologię i ekonomię społeczną, a nasi studenci poprowadzą wśród mieszkańców małej, rybackiej wioski badania dotyczące znaczenia lasów mangrowych dla lokalnej ekonomii.

Z badań będzie prowadzony na bieżąco blog – zapraszamy na fb koła (facebook.com/mozaikaug).

Data publikacji: poniedziałek, 16. Maj 2016 - 12:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Maj 2016 - 12:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka