Międzynarodowy Dzień Antropologii

W czwartek 18 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Antropologii. Tego dnia  członkowie Studenckiego Koła Naukowego "Mozaika" działającego przy Katedrze Kulturoznawstwa UG serdecznie zapraszają na lokalne świętowanie! Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wydarzenia jakie miały miejsce podczas badań antropologicznych, w których studenci wzięli udział - w Ekwadorze, na Syberii, w Skandynawii, a także na Mazowszu i na Kociewiu. Przewidujemy także ciekawe dyskusje i wspólne aktywności. Do zobaczenia w czwartek, o 15 w sali 4.69 (III piętro w budynku Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 55).

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 16. luty 2016 - 12:44; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 16. luty 2016 - 12:44; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka