Spotkanie z wiceministrem kultury Jarosławem Sellinem

Wiceminister kultury Jarosław Sellin będzie gościem spotkania "Nowy rząd, nowa kultura?" organizowanego przez koło LeMonada, działające przy Katedrze Kulturoznawstwa UG. Spotkanie odbędzie się 4 marca 2016 o godz. 18 w auli 1.47 Wydziału Filologicznego UG, ul. Wiata Stwosza 55. Wśród tematów, które zostaną poruszonie na spotkaniu znajdą się między innymi: polityka kulturalna państwa, relacje kultura/władza, rola mediów we współczesnym społeczeństwie, sytuacja absolwentów kierunków humanistycznych i społecznych na rynku pracy, kondycja współczesnego uniwersytetu. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Data publikacji: poniedziałek, 1. luty 2016 - 10:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. luty 2016 - 10:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka